Наші проекти Зв'язатись з нами

Швидкомонтовані будинки в Україні. Технології та типи

Всі проекти
Контакти

З погляду споживача один із найраціональніших способів отримання власного житла — покупка на вторинному ринку нерухомості. Принаймні це швидко. Однак сучасні будівельні технології компанії DeltaHouse дозволяють мати свій будинок буквально за 30 днів. Швидкий будинок під ключ дешевший за традиційне будівництво, до того ж є можливість побудувати його за індивідуальним проєктом.

Швидкий будинок, ціна і технології

Коли ми говоримо про житлові будинки, що швидко зводяться, потрібно розуміти, що в більшості випадків йдеться не тільки про матеріали будівництва, а й про технології. Комплекс цих заходів дозволяє радикально скоротити терміни будівництва та максимально знизити ціну, а також скоротити витрати на поточну експлуатацію будівлі.

Ось лише кілька пунктів, які допомагають знизити вартість будівлі та покращити надійність та якість:

 • Усі опорні елементи, віконні системи, вхідні групи збираються в умовах сучасного виробництва у безпечних стабільних умовах згідно із затвердженим проєктом.
 • Доставка домокомплекту на будівельний майданчик виконується централізовано силами компанії DeltaHouse без посередників. Це дозволяє завершити будівництво в найкоротший термін.
 • Мала вага будівлі дозволяє використовувати полегшений фундамент, який дешевший і простий в облаштуванні.
 • На будівельному майданчику практично не використовується важка будівельна техніка, яка дорожча в експлуатації і не завжди може функціонувати в умовах обмеженого простору або складного рельєфу.
 • Під час будівництва не використовуються огорожі та інші допоміжні конструкції, що також вносить свій внесок у дешевизну та швидкість будівництва.
 • Швидкий будинок в Україні використовує енергоощадні матеріали, вони ефективніші за традиційні на 20-25%, що знижує експлуатаційні витрати на опалення та енергопостачання.

Якщо ж говорити про перспективи будівництва будинків, що швидко будуються, то можна поглянути на досвід багатьох країн Європи, Канади або США. На 2022 рік у світі будується близько 70% швидкомонтованих будинків у секторі приватного малоповерхового будівництва, а у Швеції їхня частка стрімко наближається до 90%. В Україні поки що ситуація не така райдужна, за даними експертів, на всі види будівель, що швидко будуються, для тривалого проживання припадає близько 12%, але й у нас є тенденція до збільшення цієї цифри.

Особливо якщо враховувати його вартість. Швидкий будинок обійдеться клієнту компанії DeltaHouse від 200 до 400 у.о. за квадратний метр залежно від комплектації, розмірів та рівня складності проєкту. При цьому йдеться не про тимчасове дачне житло, а про повноцінний власний котедж з опаленням, комунікаціями та навіть із системою незалежного енергозабезпечення.

Який варіант швидких будинків купити?

Швидкомонтовані будинки можуть бути побудовані за однією з кількох технологій. Їх поєднує не тільки швидкість спорудження, але й методика підготовки домокомплектів в умовах сучасної виробничої лінії, з точною адаптацією елементів конструкції відповідно до затвердженого планування та комплектації.

Модульні збірні будинки

Відмінний варіант від компанії DeltaHouse, якщо необхідно завершити будівництво максимально оперативно. Другий плюс модульного збірного будинку полягає в тому, що добудовувати його можна поступово, встановити головний модуль і відразу оселитися, добудовуючи необхідні модулі, завчасно готуючи ділянку. А це може бути як гараж чи навіс, так і веранда чи тераса.

Крім цього, для модульного будинку кількість поверхів не обмежується одним або двома. Команда інженерів ДельтаХаус неодноразово розробляла триповерхові проєкти різних конфігурацій. До переваг модульних будов відносять:

 • висока швидкість зведення, як правило, від 30 днів;
 • мобільність, готовий будинок завжди можна розібрати та перевезти в інше місце;
 • місце для вибору ділянки не обмежене практично нічим;
 • встановлення збірної споруди можливе у будь-яку пору року;
 • гнучкість у виборі комплектацій та цін;
 • привабливий зовнішній вигляд, можливість застосувати будь-яке доступне оздоблення, скління та утеплення.

Загалом, обладнаний та укомплектований усім необхідним модульний будинок буде дешевшим на 30-35% споруди, виконаної за класичною технологією.

Каркасний швидкий будинок

Елементи конструкції каркасного будинку, що швидко зводиться, від компанії ДельтаХаус готуються професіоналами в умовах виробництва. За рівнем дешевизни за квадратний метр такі будівлі не поступаються модульним, однак мають низку додаткових переваг:

 • високий рівень сейсмостійкості;
 • легкість та міцність каркасу дозволяють використовувати недорогий легкий фундамент;
 • час будівництва під ключ становить від 60 днів із моменту підписання договору;
 • вартість каркасної конструкції фіксується на момент укладання контракту;
 • технологія будівництва швидкого каркасного будинку дозволяє втілити в життя проєкт будь-якої складності;
 • високий рівень волого- та пилозахисту завдяки застосуванню сучасних ізоляційних матеріалів;
 • абсолютна екологічність та вогнестійкість;
 • відсутня усадка фундаменту;
 • термін служби будівлі — від 100 років плюс 10-річна гарантія на конструктив від компанії ДельтаХаус;
 • стійкість до агресивних середовищ та біологічних ризиків.

Як і модульні будівлі, каркасні швидкі будинки можна будувати на нестабільних ґрунтах, а також проєкт може передбачати комерційне призначення об’єкта, що підвищить його рентабельність.

Компанія DeltaHouse також пропонує купити будинки з бруса або газобетону, що швидко зводяться, житло, виконане за скандинавською, канадською та німецькою технологіями. Перевага клієнтів компанії в тому, що вони можуть не обмежуватись лише однією технологією будівництва.

Наприклад, вибравши за основу будинок з металевого або дерев’яного каркаса, можна змінити стіновий матеріал, встановивши на виробництві СІП-панелі або використовувати інший утеплювач. Таким чином можна оптимально підігнати будівництво під той чи інший бюджет або ті чи інші кліматичні умови. Для цього команда інженерів DeltaHouse ретельно прораховує можливості кожного проєкту індивідуально та пропонує найвигідніші для клієнта умови.

Контакти
Скачати прайс
Адреса

проспект Петра Григоренка, 40, Київ, 02000

Телефон

044 221 2443

Die Umwelt ist nicht nur bei der Bauweise unserer Häuser ein wichtiges Thema, daher erhalten sie unseren Katalog als PDF Datei.

Скачати каталог
Адреса

проспект Петра Григоренка, 40, Київ, 02000

Телефон

044 221 24 43

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Ist bereits ein Bauplatz vorhanden?

Wann soll das Bauvorhaben realisiert werden?

Haben Sie schon einen Bauantrag gestellt oder Baugenehmigung?

Welchen Lieferumfang wünschen Sie?

Wieviel m² Wohnfläche soll ihr Haus haben?

Fundamentart:

Wie soll die Außenfassade gestaltet werden?

Wünschen sie eine Terrasse?

Haizungart:

Im Standard ist eine Flachdachbauweise enthalten, dürfen Sie das bauen?

Welches Budget (Ohne Bauplatz) haben Sie für Ihr Bauvorhaben veranschlagt?

Haben Sie Interesse an einer Musterhausbesichtigung?

Ich wünsche Kontaktaufnahme zur Vereinbarung eines unverbindlichen Beratungsgespräches

Ich bin damit einverstanden, dass meine Angaben zwecks Angebotserstellung an Dritte weitergegeben werden dürfen.

Ich wünsche Kontaktaufnahme zur Vereinbarung eines unverbindlichen Beratungsgespräches

Die Umwelt ist nicht nur bei der Bauweise unserer Häuser ein wichtiges Thema, daher erhalten sie unseren Katalog als PDF Datei.