Наші проекти Зв'язатись з нами

Покрівельні системи

Всі проекти
Контакти

Дерев’яні конструкції ферм, що швидко монтуються, застосовуються в будівництві під будь-які типи і конфігурації дахів, мансард, горищних приміщень, а також мостових споруд і складних опалубок. Такі ферми можуть досягати у прольоті без внутрішніх опор до 18 метрів.

Технологія проектування та виробництва дерев’яних кроквяних конструкцій покрівлі зі з’єднанням елементів металевими зубчастими пластинами від компанії DeltaHouse отримала свій розвиток в Україні тільки зараз, хоча в Європі та Америці широко використовується останні 20 років. Крім кроквяних конструкцій за даною технологією можна виготовляти панелі для стін, гратчасті рами, складні опалубки для бетонних конструкцій.
Заздалегідь заготовлені кроквяні ферми (ферми дахів) дозволяють прискорити процес захисту будинку від негоди. Вони зручні тим, що відразу після їх встановлення з’являється площина для покрівельного накату, площина для кріплення панелей обробки стелі та простір для укладання утеплювача.

Найчастіше дерев’яні ферми розраховуються на один проліт між зовнішніми стінами без додаткової опори на внутрішню стіну, що несе. Таким чином, весь простір будинку під дахом після встановлення ферм можна використовувати як один великий збірний майданчик. При цьому внутрішнє планування будинку стає вільнішим і дозволяє встановлювати перегородки без урахування розташування несучих опор.

Ферми прольотом до 6 м зазвичай встановлюються вручну. Для монтажу довгих ферм, щоб їх не пошкодити, потрібне підйомне обладнання. Спочатку встановлюють фронтонну ферму, яка кріпиться до стіни та розкріплюється опорою. Кожна наступна ферма піднімається і встановлюється на проектній відстані по центрах від попередньої, кріпиться спеціальним кріпленням до верхньої обв’язки стіни і розкріплюється тимчасовими зв’язками. Коли всі ферми вирівняні та їхнє розташування ще раз перевірено, вони зв’язуються постійними зв’язками.

• Швидкість проектування (креслення КД та КДД деталювальні)
• Досить короткий термін для складання проекту та його затвердження у спеціальних інстанціях
• Технологічність та точність виробництва
• Детальність і точність при такому будівництві забезпечена, тому що загалом ніяких складних робіт виконувати немає необхідності
• Простота монтажу (легка вага конструкцій ферм порівняно з металевими конструкціями)
• Кроквяна ферма має відносно легку вагу і її установка не складає ніяких труднощів.
• Будь-які архітектурні форми та конфігурації (рамні, арочні, циліндричні). Можливі будь-які форми даху, які тільки спадають на думку замовнику;
• Можливість застосування при великих прольотах (до 18 метрів)
• Простота та ефективність утеплення. Утеплювати дах побудований з використанням кроквяних ферм вкрай легко і швидко, і не вимагатиме додаткових витрат та зусиль
• Високі експлуатаційні та технологічні показники
• Комплектність постачання
• Екологічність матеріалів

 

Проектні роботи

Наша компанія професійно та швидко допоможе Вам у виборі конструкції покрівлі. На етапі проектних робіт із замовником обговорюються всі параметри майбутньої конструкції, включаючи візуалізацію, площу покрівлі та наступний дизайн, дуже важливої ​​складової частини Вашої оселі. У найкоротші терміни наші фахівці виконають розрахунок конструкції, який може включати видачу статичного розрахунку для об’єктів промислового призначення та приватного забудовника, а також площі покрівельного покриття та додаткових елементів, площі елементів конструкції.

Розрахунок конструкції

Після затвердження замовником проекту покрівлі проводиться розрахунок конструкцій на поєднання різних навантажень. Враховується регіон забудови, снігові навантаження, вітрові навантаження, статика конструкції, маса матеріалів утеплювача, маса покриття покрівлі та власна вага конструкцій, навантаження монтажників та багато іншого. Готова конструкція надається замовнику з урахуванням всього вищепереліченого.

Дерев’яні елементи кроквяної конструкції покрівлі виготовляємо з деревини хвойних порід з вологістю не більше 22%, яка проходить обробку на високоточному верстаті і збирається в єдину конструкцію шляхом пресування металозубчастих пластин, згідно з проектними розрахунками, портальних пресом із зусиллям до 30тон.
Вам потрібна конструкція покрівлі Вашого будинку чи виробничого приміщення? Ми це зробимо!

Контакти
Скачати прайс
Адреса

проспект Петра Григоренка, 40, Київ, 02000

Телефон

044 221 2443

Die Umwelt ist nicht nur bei der Bauweise unserer Häuser ein wichtiges Thema, daher erhalten sie unseren Katalog als PDF Datei.

Скачати каталог
Адреса

проспект Петра Григоренка, 40, Київ, 02000

Телефон

044 221 24 43

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Ist bereits ein Bauplatz vorhanden?

Wann soll das Bauvorhaben realisiert werden?

Haben Sie schon einen Bauantrag gestellt oder Baugenehmigung?

Welchen Lieferumfang wünschen Sie?

Wieviel m² Wohnfläche soll ihr Haus haben?

Fundamentart:

Wie soll die Außenfassade gestaltet werden?

Wünschen sie eine Terrasse?

Haizungart:

Im Standard ist eine Flachdachbauweise enthalten, dürfen Sie das bauen?

Welches Budget (Ohne Bauplatz) haben Sie für Ihr Bauvorhaben veranschlagt?

Haben Sie Interesse an einer Musterhausbesichtigung?

Ich wünsche Kontaktaufnahme zur Vereinbarung eines unverbindlichen Beratungsgespräches

Ich bin damit einverstanden, dass meine Angaben zwecks Angebotserstellung an Dritte weitergegeben werden dürfen.

Ich wünsche Kontaktaufnahme zur Vereinbarung eines unverbindlichen Beratungsgespräches

Die Umwelt ist nicht nur bei der Bauweise unserer Häuser ein wichtiges Thema, daher erhalten sie unseren Katalog als PDF Datei.