Наші проекти Зв'язатись з нами
Контакти

 

Ласкаво просимо до компанії Deltahouse. Компанія з виробничими потужностями, які дозволяють виробляти понад 50.000,00 м2 конструкцій на рік, що становить понад 500 стандартних односімейних будинків, є найбільшим виробником енергоефективних збірних будинків в Україні. У компанії працює понад 200 співробітників, включаючи штаб-квартиру в м. Київ та представництва у Німеччині, Естонії, Швеції, Нідерландах та Польщі.

 

Основний напрямок діяльності – проектування, виробництво та будівництво енергоефективних каркасно-панельних будинків та котеджів за німецькою технологією. У процесі створення наших будинків, ми використовуємо продукцію виключно провідних європейських виробників, дотримуючись і контролюючи всю технологію виробництва. Група інженерів і технологів компанії, ретельно відстежує, вивчає та впроваджує новітні технології та матеріали, пропонуючи найпередовіші, найсучасніші та найефективніші рішення на ринку будівництва.

 

 

Компанія «Delta Інвест» має свою виробничу та складську базу, а також перший в Україні унікальний завод європейського рівня по виробництву каркасно-панельних будинків, що дозволяє здійснювати не тільки якісне будівництво котеджів, заміських будинків будь-якого класу, дач, комерційної нерухомості. а й реалізовувати проекти в найкоротші терміни (близько 2 місяців). Восени 2019 року ми відкрили нове сучасне виробниче підприємство у Київській області, що збільшило наші виробничі можливості більш ніж у 4 рази.

 

Наші клієнти отримують не лише своєчасно та якісно збудований будинок, а й повний спектр професійно виконаних інженерних робіт. При цьому ціни на будівництво котеджів значно нижчі, оскільки компанія має низку дилерських угод з виробниками обладнання та матеріалів.

Завод розташований під Києвом укомплектований найновішим європейським обладнанням з виробництва каркасно-панельних будинків. Сучасне виробниче обладнання гарантує високу точність та якість конструкцій, що відповідає найвищим будівельним стандартам, не лише України, а й Європи.

Чому варто будувати з Deltahouse?

Ціна відіграє роль

Ціни на збірні будинки ДельтаХаус надзвичайно привабливі порівняно з цінами на квартири та будинки, збудовані за традиційною технологією.

Прозорість та гарантія фіксованої ціни

Скажемо вам заздалегідь, скільки коштуватиме ваш будинок і дамо вам гарантію збереження вартості на 12 місяців.

Різноманітність проектів

Пропонуємо близько 100 готових проектів, як у традиційній так і в сучасній архітектурі та можливість змінювати їх відповідно до індивідуальних потреб та смаків.

Енергоефективність

Використання сучасних будівельних рішень та технологій; таких як зовнішні стіни з низьким коефіцієнтом теплопередачі, сонячні колектори, теплові насоси, механічна вентиляція, що дозволяє істотно знизити витрати на електроенергію.

Повний спектр послуг з одного джерела від проектування до повного завершення

Отримайте гарантію професійного виконання кожної деталі будівлі. Починаючи від проектування до фінішного внутрішнього оздоблення. Досвідчена та перевірена часом команда професіоналів гарантують найвищу якість на кожному етапі будівництва.

Висока якість

Під час будівництва наших будинків ми використовуємо будівельні матеріали від відомих виробників, і всі роботи роблять наші власні досвідчені команди.

Короткі терміни будівництва

Вже через 8-12 тижнів після початку будівництва ви можете перейти у свій власний будинок, завершений під ключ.

Довгострокова гарантія

Ми надаємо 30-річну гарантію на конструкцію вашого будинку.

Ми працюємо 7 років. Компанія ввела в експлуатацію понад 250 будинків по всій Україні та в країнах Європи.

Задоволені клієнти

Будівництво та експлуатація будівель від Deltahouse — енергоефективний будинок нашої компанії можна побачити майже у всіх куточках України, а їхні власники будуть раді поділитися своїми поглядами на якість та комфорт проживання.

   

Контакти
Скачати прайс
Адреса

проспект Петра Григоренка, 40, Київ, 02000

Телефон

044 221 2443

Die Umwelt ist nicht nur bei der Bauweise unserer Häuser ein wichtiges Thema, daher erhalten sie unseren Katalog als PDF Datei.

Скачати каталог
Адреса

проспект Петра Григоренка, 40, Київ, 02000

Телефон

044 221 24 43

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Ist bereits ein Bauplatz vorhanden?

Wann soll das Bauvorhaben realisiert werden?

Haben Sie schon einen Bauantrag gestellt oder Baugenehmigung?

Welchen Lieferumfang wünschen Sie?

Wieviel m² Wohnfläche soll ihr Haus haben?

Fundamentart:

Wie soll die Außenfassade gestaltet werden?

Wünschen sie eine Terrasse?

Haizungart:

Im Standard ist eine Flachdachbauweise enthalten, dürfen Sie das bauen?

Welches Budget (Ohne Bauplatz) haben Sie für Ihr Bauvorhaben veranschlagt?

Haben Sie Interesse an einer Musterhausbesichtigung?

Ich wünsche Kontaktaufnahme zur Vereinbarung eines unverbindlichen Beratungsgespräches

Ich bin damit einverstanden, dass meine Angaben zwecks Angebotserstellung an Dritte weitergegeben werden dürfen.

Ich wünsche Kontaktaufnahme zur Vereinbarung eines unverbindlichen Beratungsgespräches

Die Umwelt ist nicht nur bei der Bauweise unserer Häuser ein wichtiges Thema, daher erhalten sie unseren Katalog als PDF Datei.