Наші проекти Зв'язатись з нами

Каркасні будинки за німецькою технологією від ДельтаХаус, Київ

Всі проекти
Контакти

Технологія будівництва каркасного будинку в Європі має майже сторічну історію. Тому вона просто не могла оминути Україну. Кожна країна вносить свої корективи в технологію малоповерхових індивідуальних будівель, що швидко зводяться. Так було і зі скандинавськими каркасними будинками, і з канадськими технологіями будівництва. Німеччина також внесла багато нового у каркасне малоповерхове будівництво.

Німецькі каркасні будинки, особливості та перспективи в Україні

Будь-яка каркасна технологія рідко дотримується чітких та жорстких законів. На відміну від інших, німецькі каркасні малоповерхові проєкти поставили на чільне місце кілька важливих пунктів, які і виділили німецькі каркасні будинки в окремий напрямок будівництва:

 • Виконання всіх найсуворіших вимог щодо збірних елементів конструкції.
 • Складання виконується тільки в заводських умовах під контролем професіоналів високого класу.
 • Найсерйозніша підготовка на стадії проєктування, облік мінімальних умов, які можуть вплинути на життєздатність будівництва.
 • Розробка та виготовлення збірних елементів виконується на найточнішому обладнанні під управлінням спеціального програмного забезпечення, найчастіше виробленого у Німеччині.
 • Мінімальний вплив людського фактора на якість не лише виготовлення, а й складання готового каркасного будинку відповідно до затвердженого проєкту.
 • Застосування при зведенні німецьких каркасників по максимуму німецьких будівельних матеріалів — балок та колон, теплоізоляції, гідро- та пароізоляції, гіпсокартонних систем, віконних блоків та покрівельних матеріалів, будівельних сумішей, септиків та захисних розчинів, труб, силових електрокомпонентів та багато іншого.

Отже, німецькі каркасні будинки мають на увазі найжорсткіші заходи щодо контролю якості та застосування найякісніших витратних будівельних матеріалів та елементів конструкції.

За німецькою технологією компанія DeltaHouse будує не тільки житлові будинки, котеджі, а й виробничі об’єкти, офісні корпуси, склади із застосуванням більш міцних та дорогих матеріалів. Загальний кошторис для будівництва комерційної нерухомості значно менше, тому рентабельність об’єкта зростає в рази.

Німецький каркасний будинок ціна та переваги

Будівництво швидкомонтованого будинку за німецькою технологією займає практично стільки ж часу, скільки і будівництво інших каркасних будівель:

 • на проєктування та підготовку до виробництва відводиться близько 2-4 тижнів;
 • виготовлення домокомплекту у заводських умовах займе до 15-30 днів;
 • підготовка фундаменту, залежно від складності, займає до 7-10 днів;
 • складання будинку на готовому майданчику виконується за 3-7 днів.

Для порівняння, на будівництво будинку з газобетонних блоків необхідно витратити від трьох місяців без урахування часу на усадку будівлі.

Ціни на німецькі каркасні будівлі залежать від багатьох факторів та можуть коливатися від 200 до 400 у.о. за квадратний метр площі. Вартість конкретного проєкту залежить від його складності, а також комплектації додатковими системами, що включають опалення, каналізація, зливове водовідведення, автономна енергетика, освітлення та багато інших опцій, які будуть корисні майбутньому господарю.

Фахівці компанії DeltaHouse відзначають низку переваг німецької каркасної технології, на які варто звернути увагу:

 • Потужний дорогий фундамент для кам’яного будинку забирає багато часу та грошей. Для будівництва каркасного німецького будинку буде досить легкого стрічкового фундаменту, оскільки каркасна конструкція має невелику вагу.
 • Висока сейсмостійкість. Каркасна споруда здатна витримати коливання ґрунту магнітудою до 8,5 балів.
 • Відмінна теплоізоляція німецької каркасної конструкції забезпечується не лише технологіями будівництва, а й високоякісними матеріалами утеплення та оздоблення. Так, стіна каркасного будинку товщиною 250 мм має таку саму теплопровідність, як газобетонна 380-міліметрова стіна або стіна з керамоблоків завтовшки 510 мм.
 • Енергоефективність та економія на енергоносіях для опалення. При тих же вищезгаданих даних для опалення каркасника потрібно у 2,6 раза менше коштів, а загальні експлуатаційні витрати такої споруди зменшаться на 30-35%.
 • Необмежені можливості вибору конфігурації будівлі. Щоправда, поверховість у більшості стандартних випадках обмежується трьома поверхами, хоча є досвід будівництва навіть п’ятиповерхових німецьких каркасних будинків із застосуванням витриваліших опорних балок та низки інших матеріалів.
 • Немає обмеження у виборі пори року та погоди для будівництва. Перешкодити встановленню каркасного котеджу за німецькою технологією може лише ураган або повінь, а складання будівлі може проводитися також і взимку.
 • Каркасний будинок, збудований за німецькою технологією, виконаний відповідно до суворих екологічних європейських вимог. Великим плюсом також стане не просто екологічна чистота матеріалів каркасу, стін, обшивки, а й здатність їх до вентиляції – волога швидко видаляється назовні, що мінімізує появу цвілі та розвиток шкідливих мікроорганізмів. Спеціальне просочення в умовах виробництва під тиском ліквідує ризики появи шкідників, комах та гризунів.
 • Пожежна безпека конструкції відповідає європейським вимогам за межею вогнестійкості REI60, а звукоізоляція німецьких каркасних будинків ДельтаХаус на рівні мінімум 50 дБ.
 • Термін експлуатації каркасної будівлі щонайменше 100 років, а гарантія на конструкцію від DeltaHouse – 10 років.

Де купити в Україні німецький каркасний будинок під ключ

Компанія №1 в Україні з будівництва малоповерхового житлового фонду ДельтаХаус пропонує послуги з проєктування та будівництва, а також доукомплектації каркасних будинків за німецькою технологією. Серед клієнтів компанії є сотні нових власників об’єктів нерухомості. Зокрема, компанія пропонує будівництво під ключ:

 • одноповерхових дачних будинків за німецькою каркасною технологією;
 • одно- та двоповерхових будівель з мансардою;
 • будинків у комплексі з терасою, навісами та гаражами;
 • таунхаусів та будинків на кілька сімей;
 • комерційних об’єктів;
 • офісних та адміністративних будівель;
 • промислових об’єктів, складів;
 • готелів, шкіл, дитячих садків.

Каркасне будівництво в Україні стає більш рентабельним внаслідок використання нових енергоефективних матеріалів, а виконується у найкоротший термін. За бажанням замовника виконується комплектація та розрахунок інженерних систем, систем кондиціювання та вентиляції, водопостачання та забезпечення електроенергією, у тому числі резервного енергопостачання.

Контакти
Скачати прайс
Адреса

проспект Петра Григоренка, 40, Київ, 02000

Телефон

044 221 2443

Die Umwelt ist nicht nur bei der Bauweise unserer Häuser ein wichtiges Thema, daher erhalten sie unseren Katalog als PDF Datei.

Скачати каталог
Адреса

проспект Петра Григоренка, 40, Київ, 02000

Телефон

044 221 24 43

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Ist bereits ein Bauplatz vorhanden?

Wann soll das Bauvorhaben realisiert werden?

Haben Sie schon einen Bauantrag gestellt oder Baugenehmigung?

Welchen Lieferumfang wünschen Sie?

Wieviel m² Wohnfläche soll ihr Haus haben?

Fundamentart:

Wie soll die Außenfassade gestaltet werden?

Wünschen sie eine Terrasse?

Haizungart:

Im Standard ist eine Flachdachbauweise enthalten, dürfen Sie das bauen?

Welches Budget (Ohne Bauplatz) haben Sie für Ihr Bauvorhaben veranschlagt?

Haben Sie Interesse an einer Musterhausbesichtigung?

Ich wünsche Kontaktaufnahme zur Vereinbarung eines unverbindlichen Beratungsgespräches

Ich bin damit einverstanden, dass meine Angaben zwecks Angebotserstellung an Dritte weitergegeben werden dürfen.

Ich wünsche Kontaktaufnahme zur Vereinbarung eines unverbindlichen Beratungsgespräches

Die Umwelt ist nicht nur bei der Bauweise unserer Häuser ein wichtiges Thema, daher erhalten sie unseren Katalog als PDF Datei.