Наші проекти Зв'язатись з нами

Сучасні модульні будинки від ДельтаХаус в Україні

Всі проекти
Контакти

Будь-який забудовник постійно ставить собі питання: як заощадити на фундаменті, як закрити кошторис дешевше і швидше, як розв’язувати питання з кадастровою палатою, як при цьому не втратити в якості та надійності… Фахівці компанії DeltaHouse знають відповідь на ці та багато інших питань.

Швидкомонтовані модульні будинки в Україні. Особливості

Загальновідомий формат модульних будинків — заходь і живи. У найкоротші терміни та з мінімальними вкладеннями. Як ніколи, така ситуація актуальна в Україні, атакованій фашистськими військами в усіх напрямках.

Поповнення житлового фонду країни буде можливим, якщо слідувати простим стратегічним крокам:

 • швидкість будівництва;
 • надійність конструкції;
 • мінімальна вартість;
 • висока якість будівельних матеріалів;
 • професіоналізм персоналу.

Все це є у компанії DeltaHouse, що має серйозні потужності в Україні, та підкріплені матеріалами, що супроводжують додаткові можливості в нашій країні.

Каркасні модульні будинки. У чому суть

Капітальне будівництво в сучасних умовах вимагає обов’язкового фундаментального міцного фінансового підкріплення. Так було до 2014 року, так лишається і зараз. Компанія ДельтаХаус зуміла знайти такі можливості, які дозволяють усім охочим, а також компанії, що їх підтримують, знайти житло буквально тут і зараз.

 • Швидко. Дерев’яні модульні будинки будуються дуже швидко завдяки європейським технологіям. Від моменту підписання договору до здачі об’єкту триває до 30 днів. Все залежить від складності проєкту.
 • Дешево. Неможливо прорахувати, скільки грошей йде на розхлябаність тих чи інших структур з доставки або встановлення конструкцій. У разі, коли, за справу береться DeltaHouse, кожна копійка на рахунку.
 • Якісно. Модульне будівництво має на увазі виготовлення основних елементів у заводських умовах. А це означає, що кожна деталь буде виготовлена ​​за найжорсткішими стандартами європейських країн. Браку не буде.
 • . Будувати недорогі модульні будинки можна за кількома технологіями. Виходячи з досвіду компанії, оптимальні методи залишаються у нашій власності. Те, що ми запропонуємо, буде оптимальним для конкретної місцевості.

Модульні будинки для цілорічного проживання, ціна

Починаючи з середини ХХ століття, модульне будівництво мало тимчасовий характер. Залучаючи більш сучасні матеріали та технології, компанія DeltaHouse змогла досягти більш тривалого терміну служби. Середній час для закінчення модульного будівництва – від 30 днів, а термін служби будівництва – не менше 100 років.

Важливо розуміти, що модульний будинок не будують у класичному розумінні, а монтують за місцем із заздалегідь приготовленими домокомплектами. На підготовку за умов сучасного виробництва, зазвичай, йде близько трьох тижнів. Кінцева вартість будівництва диктується декількома важливими факторами:

 • Особливості проєкту. Включають кількість кімнат, загальну площу, поверховість. Також ціна на готові модульні будинки залежить від наявності тераси, господарських будівель, гаража, навісів та інших допоміжних приміщень.
 • Реалізація системи комунікацій Сюди можуть входити автономне водозабезпечення, опалення обраного типу, у тому числі тепловий насос, електрифікація, лінії зв’язку, система вентиляції та багато іншого.
 • Матеріали оздоблення, варіанти оформлення цоколя, фасаду, оздоблення інтер’єру.
 • Тип склопакета, вхідних та міжкімнатних дверей.
 • Матеріал та конструкція покрівельної системи, відливів, водовідводів або зливової каналізації.

Також на кінцеву ціну впливатиме наявність або відсутність низки опцій (світлодіодне освітлення, сонячні колектори, фотовольтаїка, резервне електропостачання).

Типи модульних будинків DeltaHouse

Модульна споруда будь-якого типу відрізняється від традиційної насамперед тим, що збирається на заздалегідь підготовленій ділянці із заздалегідь виготовлених блоків. Компанія DeltaHouse готова запропонувати своїм клієнтам кілька типів модульних споруд.

Модульні будинки з плоским дахом

Найпростіша споруда модульного типу є одним або кількома модулями залежно від складності проєкту. Будинок із плоским дахом може мати кілька житлових зон, санітарні приміщення, господарські зони. Як правило, такі будинки зводяться з одним або двома поверхами.

Лаконічна споруда може бути оформлена в будь-якому архітектурному стилі, із застосуванням будь-яких оздоблювальних матеріалів, як зовнішніх, так і внутрішніх. Замовник також зможе вибрати тип утеплювача, необхідного для створення комфортних умов у тому чи іншому регіоні, вибрати гідний тип опалення та вентиляції.

Скандинавські модульні будинки

Модульна споруда у скандинавському стилі відрізняється унікальним дизайном та екологічністю матеріалів зведення, утеплення та оформлення. Чіткі лаконічні лінії, найчастіше двосхилий дах, велика площа скління — це основні параметри, що вигідно виділяють скандинавську модульну архітектуру.

При необхідності і для зменшення кошторису на будівництво розглядається варіант односхилої покрівлі, при цьому чітко прораховується кут схилу даху для ефективного очищення від снігових мас. Такі будинки мають високий фундамент, що дозволяє краще захистити будівлю від вологи та низької температури.

Збірна конструкція скандинавського модульного житла має на увазі застосування панорамних вікон великої площі. Це дозволяє в ході експлуатації споруди заощадити витрати на освітлення, особливо в холодну пору року, коли тривалість світлового дня мінімальна. А висока енергоефективність склопакетів та стінових утеплювачів дозволить підтримувати комфортну температуру у приміщеннях із меншими витратами.

Де купити модульні будинки в Україні

Протягом понад 7 років компанія ДельтаХаус займається розробкою, будівництвом та постачанням модульних будинків різних типів. Співпраця також активно розвивається із країнами ЄС. Щорічно компанія надає своїм клієнтам понад 5 000 000 м2 збірного житла, що покриває запити понад 500 сімей на рік.

Основні принципи роботи компанії «ДельтаХаус» в Україні:

 • низька ціна за квадратний метр збірного житла в порівнянні з будинками, побудованими за класичною технологією;
 • фіксована ціна незалежно від курсу валют з моменту підписання договору та до завершення модульного будівництва;
 • кожна збірна споруда від DeltaHouse — енергоефективна сучасна споруда, побудована з прогресивних матеріалів;
 • компанія пропонує замовникам на вибір понад сотню готових проєктів, але є можливість та індивідуальної розробки з урахуванням усіх вимог;
 • відсутність посередників та субпідрядників гарантує стислі терміни виконання модульного будівництва під ключ;
 • висока якість будівництва, сучасні виробничі умови та гарантія на збірний том протягом 30 років.

Виробництво модульних збірних будинків в Україні від компанії ДельтаХаус постійно розвивається, впроваджуються нові методики, що дозволяють підвищити якість будівництва, знизити собівартість та прискорити процес будівництва.

Контакти
Скачати прайс
Адреса

проспект Петра Григоренка, 40, Київ, 02000

Телефон

044 221 2443

Die Umwelt ist nicht nur bei der Bauweise unserer Häuser ein wichtiges Thema, daher erhalten sie unseren Katalog als PDF Datei.

Скачати каталог
Адреса

проспект Петра Григоренка, 40, Київ, 02000

Телефон

044 221 24 43

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Ist bereits ein Bauplatz vorhanden?

Wann soll das Bauvorhaben realisiert werden?

Haben Sie schon einen Bauantrag gestellt oder Baugenehmigung?

Welchen Lieferumfang wünschen Sie?

Wieviel m² Wohnfläche soll ihr Haus haben?

Fundamentart:

Wie soll die Außenfassade gestaltet werden?

Wünschen sie eine Terrasse?

Haizungart:

Im Standard ist eine Flachdachbauweise enthalten, dürfen Sie das bauen?

Welches Budget (Ohne Bauplatz) haben Sie für Ihr Bauvorhaben veranschlagt?

Haben Sie Interesse an einer Musterhausbesichtigung?

Ich wünsche Kontaktaufnahme zur Vereinbarung eines unverbindlichen Beratungsgespräches

Ich bin damit einverstanden, dass meine Angaben zwecks Angebotserstellung an Dritte weitergegeben werden dürfen.

Ich wünsche Kontaktaufnahme zur Vereinbarung eines unverbindlichen Beratungsgespräches

Die Umwelt ist nicht nur bei der Bauweise unserer Häuser ein wichtiges Thema, daher erhalten sie unseren Katalog als PDF Datei.