Наші проекти Зв'язатись з нами

Енергоефективні каркасні будинки на замовлення в Україні

Всі проекти
Контакти

Малоповерхове будівництво в Україні переважно дотримується класичних технологій, характерних для середини ХХ століття. Проте сумна проза сьогодення говорить про необхідність швидкого масового будівництва індивідуального житла на всій території країни. Нові технології та алгоритми, якими володіє компанія ДельтаХаус, дозволяють оперативно звести каркасні будинки для постійного проживання в найкоротші терміни.

Каркасні будинки від виробника, технології та вигода

Північна Америка будує житлові будівлі за каркасною технологією протягом двохсот років. Це чималий досвід, який доводить високу надійність та ефективність будівництва індивідуального та комерційного житла за такою технологією.  Так само як і високий рівень рентабельності. Однак, це далеко не всі плюси.

 1. Низькі витрати та швидке влаштування фундаменту. Як правило, навіть двоповерхові каркасні будинки вимагають полегшеного стрічкового або легкого монолітного фундаменту. Це залежить, швидше, від особливостей рельєфу та стабільності ґрунту. Такий дрібнозаглиблений фундамент оцінюється на порядок дешевше за класичний.
 2. Найкоротші терміни будівництва. Сотні замовників компанії ДельтаХаус можуть підтвердити — залежно від розмірів будівлі та складності проєкту будівництво займає від 20 до 90 днів. У середньому бригада фахівців із шести осіб закінчує об’єкт площею близько 100 м2 за 20-30 днів.
 3. Готовий каркасний будинок під ключ може бути зведений незалежно від пори року. У процесі будівництва не використовуються «мокрі» технології, для яких важливий температурний та вологий режим.
 4. Екологія та енергоефективність. Компанія ДельтаХаус використовує лише екологічно чисті матеріали каркасів та перекриттів із нульовим викидом шкідливих випарів. Матеріали перевіряються лабораторними дослідженнями, підтвердженими сертифікатами, лише після цього надходять у виробництво.
 5. Немає потреби у важкій будівельній та транспортувальній техніці, що позначається на загальному кошторисі будівництва, а також на можливості будувати каркасні будинки з дерева у важкодоступних локаціях та на обмеженому просторі, на складних рельєфах, нестабільних ґрунтах.
 6. Високий рівень теплової та звукової ізоляції. Теплоізолятор, що поставляється з домокомплектом, відповідає всім європейським вимогам та стандартам, крім того, є вибір із кількох утеплювачів опціонально. Рівень звукоізоляції не менше 50 дБ.
 7. Ціна каркасного будинку з обробкою та комунікаціями не змінюються з моменту затвердження проєкту.

Сучасні технології утеплення включають обладнання пароізоляційного бар’єра, який виключає проникнення вологи і виникнення містків холоду, виключає промерзання конструкції навіть у сильний мороз. 

Каркасні будинки з СІП-панелей, особливості

У якості варіанту стінового матеріалу спеціалісти ДельтаХаус пропонують перевірене недороге рішення, знайдене канадськими інженерами — СІП-панелі. Вони є комбінованим стіновим модулем, що володіє рядом хороших експлуатаційних характеристик. 

СІП-панель — це виготовлений у заводських умовах стіновий блок, що складається з двох шарів OSB-панелей, між якими розташований пінополістирольний наповнювач. У деяких випадках при невеликих навантаженнях сіп-панель може служити опорним елементом, однак у каркасному багатоповерховому будівництві її використовують частіше як теплоізолятор і чорнове оздоблення одночасно. Вигідно та практично.

До того ж теплоізоляційні властивості СІП-панелі цілком відповідають європейським вимогам – опір теплопередачі до 10 м2/кВт залежно від моделі та типу плити. Важлива перевага такого інженерного рішення в тому, що всі панелі заздалегідь виготовлені та розкроєні у виробничих умовах із чітким дотриманням геометрії. Це виключає помилки при складанні, і дає можливість говорити про безпрецедентну якість монтажу DeltaHouse, за таким принципом навіть будуються дешеві каркасні будинки.

Каркасні будинки, ціна за кв. метр в Україні

Попри те, що середня ціна житлового квадрата каркасної будівлі на 30% нижча, ніж у класичної цегляної або панельної будівлі, замовники компанії DeltaHouse цікавляться алгоритмами ціноутворення на каркасний будинок. Вартість кожного окремого проєкту буде відрізнятися, але однозначно можна назвати нижню планку цін:

 • купити каркасний будинок в Україні в мінімальній комплектації від компанії ДельтаХаус можна за 150-200 у.о. за квадратний метр із монтажем;
 • каркасні будинки Hi-Tech у максимальній комплектації обійдуться в 350-400 у.о. за квадрат.

Давайте розберемося, що входить до тієї чи іншої комплектації каркасних будівель, які пропонує компанія DeltaHouse. Зокрема, базовий пакет обладнання включає:

 1. Комплект зовнішніх та внутрішніх стін.
 2. Міжповерхові перекриття.
 3. Покрівельні системи на вибір.
 4. Монтаж та утеплення фасаду.

Каркасні будинки недорого в комплектаціях від Базової+ до Максимальної можуть включати на розсуд клієнта:

 1. Енергоефективні вікна Rehau, зовнішні укоси.
 2. Декоративне оздоблення фасаду або цоколю.
 3. Монтаж покрівельної системи з можливістю вибору матеріалів та технології.
 4. Водовідвідна система із системою відтоків та відливів.
 5. Підшивка покрівельних звисів.
 6. Монтаж внутрішніх декоративних систем.
 7. Системи опалення, енергопостачання, водопостачання.
 8. Фінішне покриття підлог, фінішна підшивка стель.

Важливо розуміти, що до кожного окремого проєкту фахівці DeltaHouse підходять індивідуально. Це впливає як на ціні, так і на рівні адаптації проєкту до потреб замовника.

Каркасні будинки з терасою та інші особливі проєкти

Базові відправні точки для розрахунку вартості будівлі, що швидко зводиться, зрозумілі. Це загальна житлова площа, кількість поверхів, архітектурна стилістика, складність оздоблення, особливості планування та ще ряд параметрів. Попри це замовник компанії DeltaHouse не обмежений нічим. Основну житлову площу може бути доповнено:

 • терасою;
 • гаражем будь-яких розмірів та будь-якої конфігурації;
 • будь-якими господарськими спорудами, на одному або на різних фундаментах;
 • каркасні будинки з плоскою покрівлею простіше, але можуть бути розглянуті альтернативні варіанти;
 • необмежені рішення щодо мансардних приміщень;
 • цокольні приміщення, якщо дозволяє конструкція фундаменту та рельєф.

Крім цього, компанія ДельтаХаус готова надати додаткові послуги з інсталяції альтернативної енергетичної системи, вентиляції, котельного обладнання будь-якого типу. Також приймаються замовлення на недорогі дачні каркасні дерев’яні будинки.

Контакти
Скачати прайс
Адреса

проспект Петра Григоренка, 40, Київ, 02000

Телефон

044 221 2443

Die Umwelt ist nicht nur bei der Bauweise unserer Häuser ein wichtiges Thema, daher erhalten sie unseren Katalog als PDF Datei.

Скачати каталог
Адреса

проспект Петра Григоренка, 40, Київ, 02000

Телефон

044 221 24 43

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Ist bereits ein Bauplatz vorhanden?

Wann soll das Bauvorhaben realisiert werden?

Haben Sie schon einen Bauantrag gestellt oder Baugenehmigung?

Welchen Lieferumfang wünschen Sie?

Wieviel m² Wohnfläche soll ihr Haus haben?

Fundamentart:

Wie soll die Außenfassade gestaltet werden?

Wünschen sie eine Terrasse?

Haizungart:

Im Standard ist eine Flachdachbauweise enthalten, dürfen Sie das bauen?

Welches Budget (Ohne Bauplatz) haben Sie für Ihr Bauvorhaben veranschlagt?

Haben Sie Interesse an einer Musterhausbesichtigung?

Ich wünsche Kontaktaufnahme zur Vereinbarung eines unverbindlichen Beratungsgespräches

Ich bin damit einverstanden, dass meine Angaben zwecks Angebotserstellung an Dritte weitergegeben werden dürfen.

Ich wünsche Kontaktaufnahme zur Vereinbarung eines unverbindlichen Beratungsgespräches

Die Umwelt ist nicht nur bei der Bauweise unserer Häuser ein wichtiges Thema, daher erhalten sie unseren Katalog als PDF Datei.