Наші проекти Зв'язатись з нами

Канадський каркасний будинок, технологія та ціни

Всі проекти
Контакти

Малоповерхове будівництво в Північній Америці сильно відрізняється від європейського і розмахом, і технологіями. Для потенційних власників приватних будинків в Україні технологія каркасного малоповерхового будівництва корисна, як ні для кого у світі — схожий клімат, схожі умови, а економити ми любимо не менше за канадців.

Канадські каркасні будинки. Що це таке

Скільки він прослужить – таке питання в Україні виникає цілком резонно. Відповідь проста, це не є державною таємницею Канади, такі будинки вже служать своїм сім’ям по 120-160 років і все ще перебувають у хорошому стані. Загальна кількість таких будівель у країні становить до 90% від малоповерхового житлового фонду. 

Фахівці компанії DeltaHouse ретельно вивчають тонкощі каркасних канадських будівель та можуть запропонувати українським господарям вже сьогодні такі ж надійні, комфортні та теплі апартаменти. Плюс сучасне обладнання для них.

З жовтня по квітень кожному житловому будинку в Україні потрібне ефективне опалення. Енергоносії продовжують дорожчати, тому теплоощадні можливості споруди сьогодні цінуються дуже високо. Канадський каркасний будинок залишається одним з прикладів мінімальних витрат на опалення завдяки низькій теплопровідності конструктивних елементів будівлі і ряду інженерних рішень.

І це не єдина причина шаленої популярності такого виду будівництва. Цегляний або кам’яний будинок аналогічних розмірів обійдеться на 30% дорожче зі старту та набагато дорожче в експлуатації. Тому купити чи продати капітальний цегляний будинок стає все складніше з кожним роком. 

Каркасні будинки, канадська технологія: особливості

Переважна більшість каркасів саме в Канаді виготовлено з підготовленого та заздалегідь обробленого дерева. З них близько 80% каркасів будується безпосередньо на будівельному майданчику, решта збирається за модульною технологією на заводах. Експерти стверджують, що ті 20% будівель, які зібрані на заводах, кращі та стабільніші за якістю та запрограмовані на термін служби не менше 100-150 років.

Це цілком зрозуміло. Професійний збирач будівельних модулів виконує свою роботу набагато ефективніше за умов виробництва. Саме цей принцип взятий за основу компанією DeltaHouse. Таким чином замовник каркасного будинку отримує на 100% якісну та надійну споруду в найкоротші терміни.

Методика складання домокомплекту заводського виготовлення може бути різною, що залежить від комплектуючих. Ось лише кілька із них.

Каркасні будинки за канадською технологією збираються на майданчику

У цьому випадку в умовах заводської складальної лінії готуються заздалегідь дверні та віконні блоки, збірне підлогове покриття, силові перекриття, елементи покрівельної системи та ряд інших елементів конструкції. На майданчику все це збирається професійною бригадою монтажників, що займає лише кілька тижнів, а підготовка комплекту на заводі — днів 10-15.

Збірні будинки за канадською технологією модульного типу

У цьому випадку на заводі виконується більша частина монтажно-складальних та підготовчих робіт. На будівельний майданчик підвозять готові модулі завширшки від 3 до 5 м та завдовжки до 12-15 метрів. Їх підвозить спеціально обладнаний трейлер, а розвантаження та монтаж модулів за місцем виконується невеликим підйомним краном. 

Принадність такої методики в тому, що шляхом уніфікації елементів будівля виходить дешевшою і простішою в монтажі, зводиться набагато швидше. Також можна зводити будівлі різних конфігурацій з комплекту модулів.

Каркасні будинки, канадська технологія та SIP-панелі

СІП-панелі, Structural Insulated Panel, є сендвіч з двох OSB-плит і прошарку утеплювача різної товщини. Каркасні будинки із застосуванням таких блоків будуються дуже швидко, добре працюють як утеплювач, але коштують у середньому на 8-10% дорожче.

У Канаді їх використовують рідко, переважно у північних районах країни, але з допомогою швидкого монтажу і хороших фізичних властивостей поширення СІП панелей зростає. В Україні компанія ДельтаХаус пропонує своїм клієнтам варіанти таких будівель за доступними цінами.

Каркасний будинок за канадською технологією. Всі нюанси

Різниця між канадськими та українськими будівельними нормами вносять свої корективи до структури канадського каркасника. Наприклад, в Україні як нормативна величина теплоізоляції вважаються тепловтрати, а в Канаді — теплоізоляція. Так, виходячи з місцевих північноамериканських норм, конструкція стіни будинку за канадською технологією виглядає так:

  • товщина утеплювача (пінопласт, наприклад) — 100 мм;
  • деревно-стружкова плита (OSB) має бути товщиною 12 мм;
  • каркасні стійки повинні мати переріз не менше 150 мм, а простір між елементами каркасу заповнено мінеральною ватою;
  • потім укладають паро-бар’єрну дифузійну мембрану;
  • стіни обшивають 12-міліметровим гіпсокартоном.

Тільки в такому вигляді теплоізоляція будинку буде прийнятною, що дозволить використовувати для опалення опалювальні системи мінімальної потужності. А це необхідно, щоб знизити рівень споживання енергоресурсів, чи то газ, вугілля чи електрику до мінімуму.

Інженери компанії DeltaHouse вивели розрахункову товщину стіни каркасного будинку з урахуванням погодних умов України. Вона становить від 200 до 250 мм, що дозволить значно зменшити витрати на опалення в процесі експлуатації.

Каркасний будинок, канадська технологія в Україні

Решта параметрів будівлі можуть бути змінені за бажанням забудовника. Наприклад, в канадському каркасному будинку висота стелі зазвичай становить 2400 мм, що цілком може бути змінено. Для влаштування каркасу в умовах виробництва компанії «ДельтаХаус» використовується висушена до 15% вологості деревина хвойних порід.

Обробка каркасу антисептиками, вогнетривкими та іншими проникними розчинами виконується в умовах заводу під тиском і лише в тих місцях, де балка спирається на фундамент. Практика будівництва показала, що добре підготовлене дерево навіть без просочування зможе прослужити понад 100 років у наших умовах.

Як утеплювач для стін і горищ фахівці DeltaHouse рекомендують використовувати мінеральні вати. Це оптимальний матеріал з відмінним балансом ціни та якості. Як альтернатива, іноді використовується SIP-панель, якщо цього вимагають умови або такими є вимоги замовника.

Контакти
Скачати прайс
Адреса

проспект Петра Григоренка, 40, Київ, 02000

Телефон

044 221 2443

Die Umwelt ist nicht nur bei der Bauweise unserer Häuser ein wichtiges Thema, daher erhalten sie unseren Katalog als PDF Datei.

Скачати каталог
Адреса

проспект Петра Григоренка, 40, Київ, 02000

Телефон

044 221 24 43

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Ist bereits ein Bauplatz vorhanden?

Wann soll das Bauvorhaben realisiert werden?

Haben Sie schon einen Bauantrag gestellt oder Baugenehmigung?

Welchen Lieferumfang wünschen Sie?

Wieviel m² Wohnfläche soll ihr Haus haben?

Fundamentart:

Wie soll die Außenfassade gestaltet werden?

Wünschen sie eine Terrasse?

Haizungart:

Im Standard ist eine Flachdachbauweise enthalten, dürfen Sie das bauen?

Welches Budget (Ohne Bauplatz) haben Sie für Ihr Bauvorhaben veranschlagt?

Haben Sie Interesse an einer Musterhausbesichtigung?

Ich wünsche Kontaktaufnahme zur Vereinbarung eines unverbindlichen Beratungsgespräches

Ich bin damit einverstanden, dass meine Angaben zwecks Angebotserstellung an Dritte weitergegeben werden dürfen.

Ich wünsche Kontaktaufnahme zur Vereinbarung eines unverbindlichen Beratungsgespräches

Die Umwelt ist nicht nur bei der Bauweise unserer Häuser ein wichtiges Thema, daher erhalten sie unseren Katalog als PDF Datei.