Наші проекти Зв'язатись з нами
Контакти

Історія створення технології ТІС

Індивідуальне будівництво розвивається швидкими темпами. Існує безліч різноманітних будівельних технологій. У 90-х роках з’явилася на ринку будівництва нова технологія — Технологія Індивідуального Будівництва та Екології (ТІСЕ). Для даної технології розроблено спеціальний бур. Завдяки цьому буру стало можливим пробурити палі, що мають нижнє розширення, біля основи палі, при невеликих витратах. З цього і почався бурхливий розвиток технології ТІСЕ. За результатами досліджень, у паль, що мають нижнє розширення, багаторазово збільшується несуча здатність. При промерзанні та витріщенні взимку, грунт не виштовхує палі ТІСЕ, на відміну від звичайних паль. Також автору-розробнику технології ТІСЕ, прийшла дуже хороша ідея, ростверк, який пов’язує паль, підняти над землею на 10-15 см. Завдяки цьому ростверк не зазнає навантажень, які виникають при пученні грунту взимку.

Все це, дозволило фундаменту, побудованому за технологією ТІСЕ, стати одним із найдоступніших і при цьому максимально надійним. Він забезпечує будівлям надійну опору, підходить до багатьох ґрунтів (суглинок, глина, пісок, супісок). Але якщо на вашій ділянці плавун, краще віддати перевагу іншому фундаменту, в таких умовах складно буде пробурити і якісно сформувати палі ТІСЕ.

Фундамент ТІСЕ

Головна особливість фундаменту ТИСЕ, це розширення основи стовпа діаметром 60 см. Розширення збільшує та покращує площу опори, а також сприяє опору витріщення палі силами ґрунту. Раніше фундамент із розширенням основи стовпів будували дуже рідко, оскільки процес розширення був складний і трудомісткий. Але завдяки бурі ТІСЕ, що з’явилася, ситуація дуже спростилася, і завдання з розширення була запросто вирішена.

Переваги фундаменту за технологією ТИСЕ – це швидка побудова та надійність. І ще один важливий плюс на користь фундаменту ТІСЕ – його приваблива ціна.

 

Фундамент УШП (утеплена шведська плита)

Шведська плита це монолітний утеплений плитний фундамент малого заглиблення. Головна особливість цієї технології в тому, що вся основа будинку базується на шарі утеплювача (під плитою). Під теплим будинком грунт не промерзає і не вирує. Такий фундамент придатний для будь-яких ґрунтів, за будь-якої глибини залягання ґрунтових вод.
Технологія «шведської плити» поєднує в собі пристрій утепленої монолітної фундаментної плити та можливість прокладання комунікацій, включаючи систему водяного підігріву підлоги. Комплексний підхід дозволяє отримати в короткі терміни утеплену основу з вбудованими інженерними системами та рівну підлогу, готову для укладання плитки, ламінату або іншого покриття.

Переваги фундаменту УШП

  • утеплена фундаментна плита;
  • каналізаційні з’єднання та трубопровід системи водопостачання інтегровані у плиті;
  • відсутній температурний шов;
  • значна економія часу;
  • максимальна точність завдяки лазерній розмітці;
  • немає проблеми з пліснявою та вогкістю;
  • коефіцієнт теплопровідності U= 0,17 W/m² K (пасивний будинок 0,10 W/m² K);
  • застосовується для капітальних будинків, збірних будинків, виробничих будівель, зброкованих будинків, висотою до 2½ поверхів;
  • значна економія коштів та часу при подальшому будівництві, час виготовлення фундаменту від 2 до 5 днів залежно від розміру та геометрії;
  • конструктивні розрахунки вже входять у вартість.

Контакти
Скачати прайс
Адреса

проспект Петра Григоренка, 40, Київ, 02000

Телефон

044 221 2443

Die Umwelt ist nicht nur bei der Bauweise unserer Häuser ein wichtiges Thema, daher erhalten sie unseren Katalog als PDF Datei.

Скачати каталог
Адреса

проспект Петра Григоренка, 40, Київ, 02000

Телефон

044 221 24 43

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Ist bereits ein Bauplatz vorhanden?

Wann soll das Bauvorhaben realisiert werden?

Haben Sie schon einen Bauantrag gestellt oder Baugenehmigung?

Welchen Lieferumfang wünschen Sie?

Wieviel m² Wohnfläche soll ihr Haus haben?

Fundamentart:

Wie soll die Außenfassade gestaltet werden?

Wünschen sie eine Terrasse?

Haizungart:

Im Standard ist eine Flachdachbauweise enthalten, dürfen Sie das bauen?

Welches Budget (Ohne Bauplatz) haben Sie für Ihr Bauvorhaben veranschlagt?

Haben Sie Interesse an einer Musterhausbesichtigung?

Ich wünsche Kontaktaufnahme zur Vereinbarung eines unverbindlichen Beratungsgespräches

Ich bin damit einverstanden, dass meine Angaben zwecks Angebotserstellung an Dritte weitergegeben werden dürfen.

Ich wünsche Kontaktaufnahme zur Vereinbarung eines unverbindlichen Beratungsgespräches

Die Umwelt ist nicht nur bei der Bauweise unserer Häuser ein wichtiges Thema, daher erhalten sie unseren Katalog als PDF Datei.