Наші проекти Зв'язатись з нами

Фінський сучасний каркасний будинок в Україні

Всі проекти
Контакти

Швидкомонтовані будівлі приваблюють як ціною і довговічністю, так і швидкістю будівництва та комфортом. Однією з таких технологій, яка близька до українського споживача, вважається фінський каркасний будинок. Компанія DeltaHouse спеціалізується на індивідуальному каркасному будівництві, а її інженери добре знайомі з принципами будівництва скандинавського (фінського) житла.

Каркасні будинки за фінською технологією, особливості

В основі кожного будинку, що швидко зводиться, як правило, лежить міцний і легкий каркас або каркасні модулі. Модулі збирають на спеціальному виробництві з точним дотриманням усіх нюансів згідно з проєктною документацією, заздалегідь затвердженою із замовником компанії ДельтаХаус та перевірчими органами.

Попри те, що клімат в Україні менш жорсткий, ніж у Фінляндії, основні принципи та переваги, які мають фінські каркасні будинки, цілком вписуються в умови нашої країни. Основна відмінність такої технології в тому, що будинок збирається з елементів, заздалегідь заготовлених у заводських умовах. По-перше, це дуже швидко, по-друге, є всі умови для досягнення найвищої якості та довговічності житла.

Втім, є суттєві відмінності із технологіями з Канади. Наприклад, система стандартизації та будівельних норм США та Канади відмінні від країн Скандинавії. Основна відмінність у тому, що північноамериканські будівельні стандарти для каркасних будівель є таблицями з вже заздалегідь готовими та відпрацьованими рішеннями.

Це стосується як технології зведення каркасу, так і утеплення, прокладання комунікацій, освітлення, опалення та багато іншого. Скандинавська будівельна школа не виписує готових рішень для тих чи інших конструкцій, вузлів чи елементів будівництва. Північноєвропейські будівельні норми, які працюють у Фінляндії, Норвегії, Данії, зобов’язують враховувати конкретні дані кожного об’єкта та приймати індивідуальні рішення.

Ці рішення затверджуються відповідними перевірчими організаціями в обов’язковому порядку. Тільки після цього проєкт можна переносити на будівельний майданчик і заводські цехи. Такої технології неухильно слідує і компанія DeltaHouse, для фахівців якої насамперед це якість, надійність і відповідність вимогам клієнта.

Фінські каркасні будинки під ключ, переваги

Як говорилося вище, відмінна риса фінської технології будівництва — заводські точні методики збирання елементів будівництва. Цей важливий нюанс диктує ряд позитивних моментів, доступних для тих, хто вирішив купити фінський каркасний будинок у компанії ДельтаХаус:

Фінські каркасні будинки, ціни

Вартість квадратного метра житла за фінською каркасною технологією починаються від 150-200 у.о. і залежать від багатьох факторів — загальна площа, поверховість, кількість приміщень (як житлових, так і підсобних), кількість комунікацій, тип фундаменту, тип склопакета та дверних блоків, конструкція покрівлі, наявність додаткових послуг, що надаються компанією DeltaHouse.

А це може бути як проєктування та реалізація теплових насосів, сонячних колекторів, резервного енергопостачання, вентиляції та багато іншого. На найдорожчі фінські збірні будинки ціни можуть становити 350-400 у.о., комплектації «Стандарт» та «Максимум». Всі ціни фіксуються на момент укладання договору та не змінюються до здачі об’єкта власнику.

Висока швидкість будівництва

Індивідуальний житловий будинок за фінською технологією може бути в повному розпорядженні замовника вже через 30-60 днів залежно від складності проєкту. Причому на підготовку домокомплекту за проєктом в умовах заводської складальної лінії йде від 14 до 20 днів.

Перевірена енергоефективність

Завдяки застосуванню сучасних утеплювачів з’явилася можливість виконати якісну теплоізоляцію стін, покрівлі, віконних та дверних блоків, влаштувати теплий фундамент. Результатом стане зниження витрат на опалення в межах 30% у порівнянні з аналогічною спорудою за класичною технологією.

Висока енергоефективність — це не тільки утеплення, але й продумані інженерні рішення, пов’язані з мінімізацією тепловтрат через вентиляцію, завдяки правильній орієнтації будівлі, застосування енергоефективних склопакетів та якісного економного опалення (котли, радіатори, комунікації, системи управління тощо).

Економія ресурсів та матеріалів

Економне відношення фінських технологів до розподілу та використання матеріалів призвело не тільки до здешевлення конструкції в цілому, але й до зниження споживання енергетичних ресурсів у процесі виробництва. Тому фахівці компанії DeltaHouse можуть гарантувати, що ціна на фінські каркасні будинки буде однією з найкращих не лише на первинному, а й на вторинному ринку малоповерхової нерухомості.

Екологічні фінські збірні будинки

Екологічність конструкції передбачає не тільки використання абсолютно нешкідливих матеріалів, але й захист каркасу та дерев’яних плит від вологи та біологічних ризиків (цвілі, шкідників, грибків та мікроорганізмів). Силова конструкція каркаса виконується з дерева хвойних порід, що саме собою добрий сигнал. При цьому схильні до ризику ділянки балок обробляються спеціальними розчинами.

Всі матеріали, що використовуються для зовнішньої та внутрішньої обробки будівель — паропроникні, як і утеплювач. Мінеральна вата, дерев’яні плити сприяють виведенню вологи назовні, що продовжує термін служби конструкції, а також підтверджує її екологічність.

Каркасний будинок за фінською технологією, конструкція та будівництво

Планування будівництва власного будинку — тривалий і копіткий процес. Який, звичайно, передбачає наявність певних знань та вмінь. Проєктувальники компанії DeltaHouse вже готові запропонувати своїм клієнтам більш ніж 100 варіантів універсальних проєктів фінських будинків з урахуванням тих чи інших побажань.

З усім тим, можливий варіант індивідуального проєктування. Це займе більше часу, але охопить повний спектр запитів клієнтів:

  • на фінський каркасний будинок ціна повинна бути суворо обумовленою, не перевищувати певних рамок;
  • бажану кількість кімнат та їх розташування, поверховість, кількість входів, наявність гаража та інших допоміжних приміщень;
  • особливості кліматичної зони — кількість опадів, вітрове та снігове навантаження на будівлю;
  • особливості ґрунту, що важливо при виборі поверховості та типу використовуваного фундаменту;
  • рельєф місцевості, склад та переважний тип ґрунтів, віддаленість від ґрунтових вод або водойм;
  • складність оздоблювальних робіт, як внутрішніх, і зовнішніх;
  • будову додаткових систем та комунікацій (септик, опалення, зливова каналізація, автономне енергопостачання та багато іншого).

Фахівці компанії ДельтаХаус готові розглянути будь-які побажання та реалізувати найсміливіший проєкт. Каркасні фінські будинки — чудовий варіант, щоб недорого та швидко отримати затишне та надійне житло в Україні.

Контакти
Скачати прайс
Адреса

проспект Петра Григоренка, 40, Київ, 02000

Телефон

044 221 2443

Die Umwelt ist nicht nur bei der Bauweise unserer Häuser ein wichtiges Thema, daher erhalten sie unseren Katalog als PDF Datei.

Скачати каталог
Адреса

проспект Петра Григоренка, 40, Київ, 02000

Телефон

044 221 24 43

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Ist bereits ein Bauplatz vorhanden?

Wann soll das Bauvorhaben realisiert werden?

Haben Sie schon einen Bauantrag gestellt oder Baugenehmigung?

Welchen Lieferumfang wünschen Sie?

Wieviel m² Wohnfläche soll ihr Haus haben?

Fundamentart:

Wie soll die Außenfassade gestaltet werden?

Wünschen sie eine Terrasse?

Haizungart:

Im Standard ist eine Flachdachbauweise enthalten, dürfen Sie das bauen?

Welches Budget (Ohne Bauplatz) haben Sie für Ihr Bauvorhaben veranschlagt?

Haben Sie Interesse an einer Musterhausbesichtigung?

Ich wünsche Kontaktaufnahme zur Vereinbarung eines unverbindlichen Beratungsgespräches

Ich bin damit einverstanden, dass meine Angaben zwecks Angebotserstellung an Dritte weitergegeben werden dürfen.

Ich wünsche Kontaktaufnahme zur Vereinbarung eines unverbindlichen Beratungsgespräches

Die Umwelt ist nicht nur bei der Bauweise unserer Häuser ein wichtiges Thema, daher erhalten sie unseren Katalog als PDF Datei.